Menu

Jolanta.Stark.art

Blog artystyczny - malarstwo, rysunek, fotografia

Barszcz Sosnowskiego - obraz olejny

jolanta.stark.art

Bardzo lubię malować kwiaty - na obrazie są zawsze świeże, nigdy nie więdną i w przypadku Barszczu Sosnowskiego - są bezpieczne. Olej na płótnie, format 30x40.

Bruno Gröning - portret ołówkiem

jolanta.stark.art

Dawno nie prezentowałam żadnej nowej pracy, ale mało czasu miałam. Ale już śpieszę z nowym rysunkiem. Prezentuję dziś portret charyzmatycznego niemieckiego uzdrowiciela z połowy XX wieku - Bruno Gröninga - niezwykłej postaci. Bardzo polecam zapo... więcej

Moja Dziewczyna z perłą

jolanta.stark.art

Przedstawiam moją wersję słynnego dzieła Mistrza Vermeera czyli "Dziewczynę z perłą". To nie jest kopia tylko moja dowolna interpretacja, malowałam dla własnej przyjemności. Olej na płótnie, niewielki format.  

Zdzisław Beksiński - portret ołówkiem (II)

jolanta.stark.art

Dziś są urodziny Mistrza Zdzisława Beksińskiego. Z tej okazji przedstawiam mój kolejny portret Mistrza, który wykonałam jak zwykle moim ulubionym ołówkiem B5 na papierze A4. Za wzór stanowiła fotografia z książki "Beksiński 1" Wyd. BOSZ (autorką zdję... więcej

Lunia Czechowska

jolanta.stark.art

Lubię malować kopie od czasu do czasu. Przedstawiam dziś moją próbę skopiowania dzieła Amadeo Modiglianiego - Lunia Czechowska. Olej na płótnie.

Giampietro Savegnago - portret ołówkiem

jolanta.stark.art

 Przedstawiam portret włoskiego mistrza aikido - Maestro Giampietro Savegnago, który wykonałam jak zwykle ołówkiem B5 na papierze A4, na podstawie zdjęcia z sieci.  Dla Ani :-)

© Jolanta.Stark.art
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci